poniedziałek, 17 marca 2014

zbudować świat od nowa, czyli po co komu psychoterapeuta

Reflektor i ja zaistnieliśmy w Onecie. Oczywiście w odniesieniu do akcji "Mam terapeutę".  Oczywiście bardzo cieszymy się i na akcję i na nowych czytających:) Zapraszam!

A w poniższym tekście (wart jest przeczytania od pierwszej d ostatniej litery), ale bardzo polecam akapit - Terapia to nie grzech i w czym pomoże terapeuta? Kwintesencja. Odpowiedzi na najczęstsze strachy i niejasności!

Zbudować świat od nowa, czyli po co komu psychoterapeuta - Zdrowie

2 komentarze:

  1. Podobają mi się twoje teksty, ale ciągle wyziera z nich wielki smutek. Przeszłam depresję i walkę z nią, wiem, jak to wygląda i że nie pomoże na to kubek ciepłego mleka albo nerwomix. To rozumie niewiele ludzi, zazwyczaj tylko ci, którym się to przytrafiło. Trzymam kciuki za ciebie. Mnie pomogło zainteresowanie naturą, które przelałam w materię, czyli blog www.ziolowawyspa.pl Mam nadzieję, że kiedyś zaczniesz pisać weselsze teksty. Pozdrawiam gorąco. mk

    OdpowiedzUsuń
  2. :) zajrzyj do wcześniejszych, tam jest sporo siły, fakt teraz królewna jest smutna i śpiąca, ale poczekaj na finał :) Dzięki za link do bloga i pozdrawiam serdecznie też!

    OdpowiedzUsuń