środa, 11 lutego 2015

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją


Miała być opowieść, ale będzie praktycznie. Co miałam opowiedzieć nie ucieknie, a terminy na zapisy tak. Oto garść informacji na temat zbliżających się obchodów Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją. Mam ochotę nie wywyższać depresji przez D, ale niech będzie dla porządku :).

Polecam zapoznać się z programem jaki proponuje Stowarzyszenie Aktywnie Przeciwko Depresji oraz z akcją re:akcja w depresji. Jeśli dotrą do mnie kolejne informacje, na bieżąco będę uaktualniała posty.

Szczęśliwie ten dzień, rozciągnie się na tydzień, a nawet ponad miesiąc. W rożnych miastach odbędą się wykłady, debaty, wystawy, akcje informujące i co najważniejsze warsztaty i konsultacje. Jeśli do tej pory wahasz się może ten czas będzie dla Ciebie dobry, a miejsca dostępne.

Stowarzyszenie Aktywnie Przeciwko Depresji proponuje w Warszawie bezpłatne konsultacje:
- 21 luty: Dzień otwarty: Stop Depresji. Odzyskaj radość życia
- 23-27 luty: Tydzień walki z depresją. 

Re:akcja w depresji proponuje konsultacje i bogaty porgram w wielu miastach:
- 20 luty - 29 marca: filmy, warsztaty, konsultacje, porady.

Strona niepelnosprawni.pl rzetelnie wskazuje kilka wydarzeń.

Szczegóły znajdziecie podążając za podlinkowaniami.
Spójrzcie też na swoje regionalne strony, widzę, że na przykład województwa małopolskie oraz dolnośląskie planują oddzielne działania.

W tytule posta podlinkowałam pełne kalendarium re:akcji w depresji. Niech się dzieje! Niech się dzieje dobrze!

1 komentarz:

  1. Bardzo fajnie, że organizowane są takie akcje. Ludzie z depresją muszą wiedzieć, że z tego stanu da się skutecznie wyjść. Życzę wszystkim powodzenia!

    OdpowiedzUsuń